Вже розпочато будівництво нового ЖК Idilika Avenue! Дізнатися більше
Секція 1
Секція 2
Секція 3
Дитячий садочок
Озеро
Критий паркінг

Обрати квартиру

Кімнатність:

 • Комерційне приміщення за $700 за м.кв

  Обираєте приміщення для власного бізнесу? Пропонуємо найкращий варіант! Комерційне приміщення в ЖК Idilika всього за $700/м2.

  Сучасний житловий комплекс, готовий будинок, зручна транспортна розв'язка, новий мікрорайон Бучі — лише сприятимуть вдалому бізнесу!

  Відкрийте свою справу разом з ЖК Idilika!

  Комерційне приміщення за $700 за м.кв
 • Топова двокімнатна квартира за супер ціною

  Гаряча пропозиція липня: готова двокімнатна квартира площею 63,7 м2 за спеціальною ціною $47 138. Квартира є двосторонньою, адже її вікна виходять у двір ЖК та на бульвар. Є можливість придбати у розстрочку до 12 місяців. Будинок вже збудовано.

  Придбайте свою квартиру в ЖК Idilika!

  Топова двокімнатна квартира за супер ціною
 • Готова двокімнатна квартира за ціною $48 640

  Чекаєш на квартиру? Пропонуємо придбати готову двокімнатну квартиру з відкритим балконом площею 64 м2 за ціною $48 640. Квартира має практичне планування, адже є двосторонньою, і її вікна виходять у двір ЖК та на бульвар. Є можливість придбати у розстрочку до 12 місяців. Будинок на фінальній стадії будівництва, тому ви одразу можете розпочати ремонтні роботи.

  Готова двокімнатна квартира за ціною $48 640
 • Квартира в кредит до 20 років

  Взяти кредит на квартиру в ЖК Іділіка - реально! Просто скористайтесь однією із пропозицій від наших партнерів.

  Спеціальні кредитні програми від наших партнерів - це чудова можливість стати власником квартири при відсутності повної суми на руках. Обирайте найвигідніші умови та легко здійснюйте мрію про власне житло. Наразі ви можете скористатися пропозиціями від OTP Bank - програма "Нова будова" до 7 років та від Ощадбанку - програма "Кредит на квартиру під іпотеку" до 20 років.

  Квартира в кредит до 20 років