Вже розпочато будівництво нового ЖК Idilika Avenue! Дізнатися більше

Як купити квартиру в кредит по програмі “Нова Будова” від OTP Bank

Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові, але у вас не вистачає необхідної суми, щоб скористатися всіма перевагами, доступними при 100% оплаті, в ЖК “Іділіка” можна оформити кредит по програмі “Нова Будова” від OTP Bank. 

Отримати кредит на квартиру в житловому комплексі “Іділіка” за програмою “Нова Будова” ми можете на суму від 500 до 750 тис. грн. строком до 84 місяців. 

Які вигоди кредитування:

 1. Вносячи повну суму ви економите на кожному м2 площі квартири, яку сплачуєте у розстрочку.
 2. Ви уникаєте ризику курсових коливань, адже кредит видається та погашається у гривні, тому ваші витрати є більш прогнозованими.
 3. Період кредитування є у кілька разів довший ніж стандартне розтермінування, яку може надати забудовник. 

Додаткові переваги програми кредитування “Нова Будова”

 1. Від вас не вимагається страхування життя, яке є обов’язковим у більшості банків.
 2. Вам не потрібно надавати у заставу майно для забезпечення кредиту, зрозуміло, що і додаткові витрати на його оцінку, страхування та оформлення відсутні.
 3. OTP Bank не бере разову комісію за надання кредиту, а встановлює її фіксовано, розбиваючи на весь срок кредиту, що є вигідним при достроковому погашенню.
 4. Дострокове погашення кредиту можливе без будь-яких штрафів чи додаткових комісій.

Тож кредит на придбання квартири за програмою “Нова Будова” може стати достатньо вигідним варіантом. Особливо у випадку, якщо ви маєте вже певну суму коштів, але її не вистачає, або вирішили придбати квартиру з більшим метражем. При цьому ви уникаєте імовірного здорожчання квадратного метру, при оформленні розстрочки, та маєте можливість скористатись акційними пропозиціями, отримавши знижку при 100% оплаті. 

За рахунок достатньо довгого терміну кредитування можна зменшити фінансове навантаження на ваш сімейний бюджет. А достроково сплачуючи кредит зможете більш гнучко керувати вашими витратами щомісячними. 

Як отримати кредит

Щоб отримати кредит на придбання квартири по програмі “Нова Будова” від OTP Bank позичальник повинен відповідати таким критеріям:

 • бути громадянином України та мати постійну реєстрацію;
 • мати офіційну роботу та працювати на поточному місці більше 9 місяців (або безперервний робочий стаж від 12 місяців на двох останніх місцях роботи), а для ФОП - офіційну реєстрацію не менше 2 років;
 • отримувані офіційні доходи мають носити стабільний та регулярний характер;
 • необхідний для надання кредиту розмір мінімального офіційного доходу складає 6500 тис. грн та залежить від його суми;
 • вік позичальника має бути більше 25 років (якщо сума кредиту складає до 300 тис. грн) або 27 років (якщо сума кредиту складає до 750 тис. грн);

Більше інформації про умови кредитування та пакет необхідних документів, розмір щомісячних платежів ви можете дізнатись у співробітників банку, або звернувшись до нашого відділу продажів. 

Доречі, рішення щодо надання кредиту ви отримаєте фактично одразу - не пізніше ніж через 2 години після надання усіх необхідних документів. Також ви можете отримати попереднє рішення дистанційно, одразу після оформлення заявки, навіть не відвідуючи відділення банку.