Вже розпочато будівництво нового ЖК Idilika Avenue! Дізнатися більше

Переваги отримання кредиту на квартиру під іпотеку від Ощадбанку

Зазвичай іпотечні кредити надаються банками під заставу нерухомості, на яку, власне, і видається позика. Даний варіант виключає можливість оформити іпотечний договір стосовно житла, яке ще не введено в експлуатацію та без права власності. Але завдяки особливій пропозиції від Ощадбанку можна отримати кредит до 20 років для придбання квартири навіть на етапі будівництва.

Отримати кредит під іпотеку від Ощадбанку - вигідний варіант, який дозволить вам купити власну квартиру в ЖК “Іділіка”, якщо, звичайно, вас не задовольняють умови розстрочки від забудовника. 

Чому варто брати кредит на квартиру в Ощадбанку?

 • процентна ставка по кредиту під іпотеку на придбання нерухомості є фіксованою та не змінюється до кінця періоду кредитування. Ви можете одразу оцінити фінансове навантаження та прогнозувати витрати;
 • умови надання кредиту прості та зрозумілі. Без додаткових платежів та прихованих комісій;
 • за програмою кредитування під іпотеку дострокове погашення можливе без будь-яких штрафів та комісій;
 • відсутні ліміти по розміру кредиту. Все залежить лише від вашої платоспроможності та вартості заставного майна.
 • широкий діапазон варіантів забезпечення. Це може бути як житлове приміщення (у тому числі і дачний будинок), так і земельна ділянка, що належить позичальнику або поручителю.

Основні параметри кредиту під іпотеку від Ощадбанку:

 • розмір кредиту встановлюється до 70% від вартості заставного майна;
 • мінімальна сума займу - від 50 тис. грн;
 • період кредитування - до 20 років;
 • річна процентна ставка фіксована та складає 20,49%;
 • місячне обслуговування по кредиту відсутнє;
 • комісійна винагорода за надання складає 1,5% від суми кредиту та сплачується одноразово.

Як отримати кредит на квартиру від Ощадбанку

Банк визначає конкретну процедуру щодо прийняття рішення стосовно видачі кредиту. 

На початковому етапі вам потрібно надати відомості про себе (як то паспорт, ідентифікаційного коду) та дружини/чоловіка, дані про дітей тощо. Окрім цього необхідно підтвердити платоспроможність, представивши інформацію про розмір доходів за останні півроку. Це може бути не лише довідка про доходи з основного місця роботи, але й виписки з карткових рахунків, договори депозитів або оренди тощо. Також необхідно розповісти про вже наявні кредити які брали ви або ваша дружина чи чоловік.

Якщо попередньо банк прийняв позитивне рішення, для остаточного потрібно провести оцінку заставного майна та надати відомості про його власників. 

За більш детальною інформацією щодо надання кредиту на квартиру в ЖК “Іділіка” під іпотеку від Ощадбанку ви можете звернутися до співробітників банку, або до менеджерів відділу продажів.

Про що варто знати, передаючи майно у заставу

У першу чергу, до погашення заборгованості по кредиту на заставне майно накладається заборона на відчуження та здійснення будь-яких інших правочинів. Зокрема, якщо ви плануєте здати його в оренду, передати у лізинг чи спільну діяльність, то це можна зробити лише зі згоди банку. 

Перед передачею майна в іпотеку необхідно отримати нотаріально завірену згоду у всіх його співвласників.

За вами, як за власником, залишається обов’язок підтримувати об’єкт застави у належному стані за власні кошті.