Вже розпочато будівництво нового ЖК Idilika Avenue! Дізнатися більше

Відгуки про ЖК Іділіка - як оцінити надійність забудовника та об’єкту

У Києві й Київській області налічується близько 90 будівельних компаній та окремих забудовників, що займаються зведенням житлових комплексів. При цьому, за різними даними, близько 60 об’єктів у Києві можна віднести до категорії довгобуду чи недобудов. Тож при виборі квартири варто дуже відповідально підійти до оцінки надійності забудовника.

Причини зупинки будівництва житлових комплексів Києва

Варто зазначити, що динаміка появи нових недобудов за останні роки уповільнилася. А існуючі, - в основному належать до об’єктів економ класу. 

Найпоширеніша причина зупинки будівництва (для 60% ЖК) - це юридичні проблеми, пов’язані із оформленням земельної ділянки та введенням в експлуатацію. Про фінансові проблеми заявляли лише 3% забудовників. 

При виборі житлового комплексу для покупки квартири варто провести ґрунтовний юридичний аналіз. Це дозволить убезпечити себе від покупки квартири в ЖК, що потім матиме проблеми під час здачі в експлуатацію. 

Які дозвільні документи повинен мати забудовник

Існує чіткий перелік документів, дозволів та узгодження умов, які повинен мати забудовник. 

В першу чергу - це документи на земельну ділянку, на якій буде здійснюватись будівництво. Варто обов’язково перевірити її приналежність, а також цільове і функціональне призначення. Тобто, на ній має бути дозволено здійснювати житлову забудову, у тому числі і багатоповерхову. Земля має належати замовнику будівництва, або знаходитись в оренді. Вона не повинна бути під арештом, або обтяжена забороною на відчуження.

Забудовнику в обов’язковому порядку потрібно отримати дозвіл на будівництво, або зареєструвати повідомлення про початок будівельних робіт згідно з заявленим класом наслідків, оприлюднити будівельний паспорт. 

Важливою умовою для безпроблемного введення будинку в експлуатацію є наявність узгоджених технічних умов на підключення водопостачання, електромережі, каналізації, газопостачання, каналів зв’язку тощо.

Усі ці документи знаходяться у відкритому доступі і з ними можна ознайомитись на відповідних ресурсах, на сайті забудовника чи житлового комплексу або у відділі продажів.

ЖК Idilika має повний пакет перелічених вище документів, та розміщені на нашому сайті. 

Як оцінити репутацію забудовника

Надійність інвестиції в житло - це надійність забудовника та історія самого житлового комплексу. Як її перевірити та на що потрібно звернути увагу у першу чергу?

На сайті ЖК має міститися детальна інформація про девелопера, необхідні дозвільні документи, висвітлюватися хід будівництва. 

Цілий ряд сервісів, наприклад lun.ua чи bild.ua, також розкривають усю необхідну правову інформацію про будівництво, а також про його учасників - генпідрядника, замовника та девелопера. Там ви можете не лише дізнатися про них, але й перевірити іншу інформацію, зокрема, відсутність недобудов, обтяжень чи судових тяжб. Хорошим знаком є, коли житловий комплекс не внесено до бази сайту investhelp.com.ua

Де почитати відгуки про житловий комплекс

Обираючи собі квартиру, багато інвесторів досліджують відгуки інших клієнтів на спеціалізованих форумах чи сервісах. 

Де можна почитати відгуки про ЖК Іділіка?

В першу чергу - це найвідоміший ресурс - форум сайту domik.ua. Він позиціонується як незалежний майданчик для обговорення житлових комплексів інвесторами та потенційними клієнтами. 

Комплексну оцінку надійності житлового комплексу можна дізнатися на сайті bild.ua, а також прочитати або залишити власний відгук.

Юридичний висновок по ЖК Іділіка, як і по інших житлових комплексах, розміщується на сайті lun.ua.

Спеціальну систему відгуків надає також сервіс Google My Business

Девелопер Bricks Development - це компанія з відмінною репутацією та успішною історією. Житловий комплекс Idilika - це черговий щабель та успішний проект на шляху розвитку компанії. Бажаєте дізнатись більше про нього? Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію.