Вже розпочато будівництво нового ЖК Idilika Avenue! Дізнатися більше

Правильна інвестиція в нерухомість — оцінка ліквідності квартир в ЖК Іділіка

Вкладення коштів у нерухомість — це одна із загальноприйнятих альтернатив банківським депозитам чи придбанню валюти. Можливість не лише убезпечити свої кошти від впливу інфляції чи курсових коливань, але й отримувати значний та стабільний прибуток від своїх вкладень, є головним мотивом обрати варіант придбання квартири чи комерційного приміщення у новобудові.

Ефективне управління власними фінансами при інвестуванні у нерухомість передбачає вміння визначитись з об’єктом вкладення. Точність прогнозу стосовно майбутньої вартості продажу чи оренди квартири, а також об’єму попиту, напряму залежить від оцінки його ліквідності.

Ліквідність нерухомості (квартири чи комерційного приміщення) — це таких набір її характеристик, що визначають ймовірність швидкого продажу чи здачі в оренду із максимальною вигодою.

Яка нерухомість є найбільш ліквідною? Розглянемо це питання на прикладі квартир та комерційних приміщень в ЖК Іділіка.

Новобудови — найбільш ліквідний тип нерухомості

Покупка квартири в новобудові є вигідною з багатьох причин. В першу чергу, забудовник на етапі будівництва пропонує квартири за ціною значно нижчою, ніж вже готові об’єкти. По мірі наближення до моменту здачі будинку в експлуатацію її вартість зростатиме і може скласти до 30-40%% від початкової. Ви можете скористатися розстрочкою, або сплатити одразу 100% вартості квартири. Другий варіант є значно вигідніший для інвестора, оскільки передбачає меншу фінальну вартість інвестиції.

В будь-якому випадку індекс прибутковості ваших вкладень може досягнути навіть 50%. 

Як розташування комплексу впливає на ліквідність

Наближеність до центру міста, розвиненість інфраструктури, наявність поряд соціальних об’єктів, транспортна доступність, екологічна складова — все це впливає на привабливість квартири для потенційних покупців. 

Наприклад, ЖК Іділіка зводиться у новому мікрорайоні Бучі, неподалік від потужного транспортного вузла — залізничного вокзалу та на перетині двох трас, всього за 12 км від Києва. До комплексу вже побудовано нову під’їзну дорогу. Поряд, за кілька сотень метрів, знаходяться школа та дитячі садочки. Жителі мікрорайону вже мають можливість користуватися магазинами, кафе, аптеками, навчальними та фітнес-центрами. Поряд із ЖК Іділіка облаштовується рекреаційна зона із власним озером та зеленими насадженнями. 

Характеристики житлового комплексу, що додають ліквідності

Використання новітніх технологій будівництва, врахування потреб майбутніх мешканців під час проектування, наявність комерційних приміщень, закритий облаштований внутрішній двір — це все переваги, які не завжди наявні на вторинному ринку.

Іділіка відповідає всім параметрам житлового комплексу комфорт класу. Зводиться із повнотілої керамічної цегли та з використанням якісних матеріалів, що забезпечує високий рівень енергоефективності. Має закритий двір, облаштовану прибудинкову територію, критий паркінг, спеціальні зони відпочинку та вигулу домашніх тварин, дитячий майданчик.

Юридична чистота та питання права власності

Переоформлення права власності на квартиру одне із найважливіших питань, яке потрібно враховувати під час продажу. Купуючи нерухомість в новобудові, ви одразу позбавляєтесь необхідності врегульовувати відносин із третіми особами, що на нього претендують, на нову квартиру не може бути накладено обтяжень тощо. Ви навіть можете здійснити продаж, не вступаючи у права власності — через процедуру перевідступу за попереднім договором. Все це гарантує чистоту угоди та позбавляє зайвих юридичних витрат. 

Інше юридичне питання — наявність всіх необхідних дозвільних документів у забудовника. 

Обираючи ЖК Іділіка для інвестування, ви можете бути впевненими, що будівництво є повністю законним та ведеться згідно з усіма вимогами контролюючих органів. Це є гарантією успішного введення комплексу в експлуатацію та підключення до інженерних мереж.

Ліквідні квартири — які вони? 

На ліквідність самої квартири впливають такі фактори як її метраж, планування, розміщення та наповнення. 

Найбільшим попитом користуються так звані “смарт квартири” — невеликі за метражем та з раціональним плануванням. Їх не лише простіше продати, але й здати в оренду. 

В ЖК Іділіка ви можете обрати однокімнатну квартиру площею від 30 до 40 м.кв. серед майже 20 різноманітних варіантів планувань.  

Інший сегмент ринку нерухомості — це просторі квартири на 3 або 4 кімнати. Їх майбутня вартість буде вищою не лише за рахунок площі, але завдяки вдалому розташуванню — на верхніх поверхах, із можливістю облаштування власної тераси на даху, із кількома балконами та навіть рівнями. 

В ЖК Іділіка на 9-10 поверхах спроектовано саме такі квартири — дворівневі апартаменти, площа яких складає від 70 до 140 м.кв. 

Наповнення квартири на момент здачі має велике значення. Чим воно повніше — тим менше потрібно витрачати на ремонт. В ЖК Іділіка можна придбати квартиру із максимальним наповненням, куди входить стяжка підлоги, штукатурка стін, розводка радіаторів та встановлення газового котла. Так само для інвесторів передбачена опція — без наповнення, що значно здешевлює саму квартиру.  

Бажаєте інвестувати в ЖК Іділіка — звертайтесь до відділу продажів. Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання, зможете особисто оглянути комплекс та оцінити всі переваги, впевнитись в його перспективності.